Dlaczego warto wybrać nas

Dlaczego warto wybrać nas
5 (100%) 2 votes

Dlaczego warto wybrać nas?

Wielu turystów z różnych stron świata każdego dnia poszukuje miejsc, w których mogliby się zatrzymać na krótki odpoczynek i zaparkować swój pojazd, bądź po prostu przechować go w trakcie dłuższej nieobecności. Jesteśmy z wielu względów przekonani, że najlepszym wyborem dla nich będzie parking lotnisko Modlin. Przekonajcie się Państwo sami, jakie korzyści przemawiają za tym rozwiązaniem:

1. Komfort dojazdu – Dostępność parkingu przy lotnisku Modlin odciąża również z konieczności transferu na niewygodny i najczęściej niebezpośredni transport miejski. Przyjezdni mogą swobodnie dotrzeć na miejsce prywatnym samochodem, który następnie pozostawią na placu postoju, skąd mają możliwość natychmiastowego odbioru po powrocie z wyjazdu.

2. Przystępna lokalizacja – Parking samochodowy Modlin mieści się w niemal bezpośredniej odległości od lotniska, co pozwala bezproblemowo zaplanować wymarzoną podróż i udać się do miejsca docelowego w najkrótszym możliwym czasie. Taka opcja zdejmuje z barków podróżnych szereg dolegliwości, związanych z transportem ciężkiego bagażu i przemieszczaniem się do wybranych terminali. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu i przede wszystkim pieniędzy na kontynuację wycieczki.

3. Bezpieczeństwo pojazdu – Priorytetową funkcją parkingu Modlin jest dbałość o każdy detal, związany z bezpieczeństwem przechowywanych aut. Wysokie standardy ochrony zabezpieczają je całodobowo przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływem osób trzecich (kradzieżą lub dewastacją). Każdy klient może liczyć na wysokiej jakości monitoring, wysokie ogrodzenie, wyraźne oświetlenie nocne, a w razie potrzeby nawet interwencję profesjonalnych ochroniarzy. Dzięki tym udogodnieniom żaden złodziej ani wandal nie odważy się postawić stopy na terenie parkingu.

4. Niskie ceny – W przeciwieństwie do wielkomiejskich ośrodków pokroju stolicy, parking Modlin airport oferuje bardzo atrakcyjne stawki, zarówno godzinowe, jak i dzienne. Żaden budżet nie dozna uszczerbku, dzięki rozsądnemu cennikowi, zbudowanemu w trosce o pasażerów tanich linii lotniczych.

5. Duża wygoda – Rezerwacja miejsc parkingowych odbywa się również poprzez przejrzysty formularz dostępny na stronie internetowej.

Kontakt - Tylko 3 minuty od lotniska Modlin

PARKING
52°26'45.6"N 20°41'34.4"E
ul. Gen. Wiktora Thommee 10
05 - 102 Nowy Dwór Mazowiecki
kontakt@bezpiecznyparkingmodlin.pl
tel. +48 607 595 999
WŁAŚCICIEL
KAMPOL–LUX Sp. z o.o.
Tel +48 (22) 715-71-51
Tel kom +48 505-549-412
biuro@kampollux.com
ul.Żwirowa 18
Wilcza Góra
05-506 Lesznowola
NIP: 1231098502
REGON: 140747331